playbutton Live Luisteren

Nachtprogramma

Door: Non-stop
00:00 - 07:00

Eerste editie van de Schapendriftrun in de maak

De Schapendriftrun is een initiatief van een aantal sporters uit Elspeet, die elkaar regelmatig treffen bij diverse sportclubs en sportevenementen, zoals de Nunspeetse Keiler.

Het idee om in Elspeet weer een professioneel hardloopevenement te organiseren leeft bij diverse mensen al vele jaren. De deelname van een van de sporters aan de Muskathlon is de aanleiding om de Schapendriftrun in 2017 voor het eerst te organiseren. De organisatoren hopen dat het een succes wordt en er nog vele edities mogen volgen.

De eerste editie wordt georganiseerd op zaterdag 25 maart 2017. De volgende onderdelen staan op het programma van de Schapendriftrun:

09:00 uur: Wandeltocht 1½ uur met gids

10:00 uur: Hardlopen 3½ km (startersparcours clinicdeelnemers)

10:00 uur: Hardlopen 5 km

10:40 uur: Kidsrun 1 km

11:00 uur: Hardlopen 10 km

De organisatie wordt gesteund door leden van Tennisvereniging Elspeet, IJsclub Elspeet, EHBO vereniging Elspeet, leden keilerteams Buro Holdijk en Wieberdink.

Terug

Nieuws melden

Uitzending Gemist

Maandag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 17:00 Bonte in de middag
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 21:00 De Maandagavondshow
21:00 - 22:00 De Ned.talige Top 10
22:00 - 23:00 Blues in alle stijlen
23:00 - 23:59 Late Night Gospel
Dinsdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Startracks
16:00 - 17:00 Senioren 55+
17:00 - 18:00 Good Music Time
18:00 - 23:00 Zendtijd voor kerken
23:00 - 23:59 Gospels van Toen
Woensdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Dwars door de 60's
16:00 - 17:00 De Groenehoek
17:00 - 18:00 Big Fun
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Fermate
20:00 - 21:00 Brass Harmonie
21:00 - 22:00 Jazz Connection
22:00 - 23:00 Jet's Geht's Los
23:00 - 23:59 Haal het doek maar op
Donderdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Uurtje Hogendoorn
15:00 - 17:00 Radio van Toen
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Klein Binnenhof
20:00 - 22:00 Sportmarathon
22:00 - 23:00 Crossroads
Vrijdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 16:00 Je Maatje In Muziek
16:00 - 18:00 A28
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Hit Revue
20:00 - 22:00 Sport van Morgen
22:00 - 23:59 Beatbox
Zaterdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 12:00 Muesli
12:00 - 14:00 Bonte in de Middag
14:00 - 18:00 Sportmarathon
18:00 - 19:00 Haal het doek maar op
21:00 - 23:00 PlatenPrak
23:00 - 23:59 Midnight Music
Zondag
00:00 - 08:00 Nachtprogramma
08:00 - 09:00 Fermate
09:00 - 12:00 Kerkuitzending
12:00 - 14:00 Van Start met Ben Metz
14:00 - 15:00 Sounds of the Weekend
15:00 - 16:00 Nederlands op z'n best
16:00 - 18:00 Radio van Toen
19:00 - 21:00 Tweedraai
21:00 - 22:00 Jet's Geht's Los
22:00 - 23:59 Sterren NL top 20
img

Het Weer

Nederlands top 10

RTV Nunspeet Nederlandse Top 10

Positie Van Titel / Artiest
1 2 Anders / Andre Hazes Jr
2 1 Ik zie / Jan Smit
3 8 Duurt te lang / Davina Michelle
4 4 = Mum van tijd / Nick & Simon
5 3 Ijskoud / Nielson
6 10 Ja jij bent het einde / Wesley Klein
7 5 Officieel / Raymon Hermans
8 6 Alles geven / Wesly Bronkhorst
9 Nieuw! Ik laat je liever alleen / Jeffrey Heesen
10 9 Laat het licht maar uit / John de Bever

Kanshebbers

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = We zullen haar ooit vinden / Ancora
2 2 = Je bent alles / A3aan Drost
3 3 = Laat me maar vrij / Andre Hazes Jr
4 4 = Ons stamcafe / Frans Duijts
5 5 = Zelfs ik heb iets teveel gedronken / Rene Schuurmans

1Anders / Andre Hazes Jr

2Ik zie / Jan Smit

3Duurt te lang / Davina Michelle