playbutton Live Luisteren

Goedemorgen Nunspeet

Door: Marcel Bonte
07:00 - 09:00

Eerste editie van de Schapendriftrun in de maak

De Schapendriftrun is een initiatief van een aantal sporters uit Elspeet, die elkaar regelmatig treffen bij diverse sportclubs en sportevenementen, zoals de Nunspeetse Keiler.

Het idee om in Elspeet weer een professioneel hardloopevenement te organiseren leeft bij diverse mensen al vele jaren. De deelname van een van de sporters aan de Muskathlon is de aanleiding om de Schapendriftrun in 2017 voor het eerst te organiseren. De organisatoren hopen dat het een succes wordt en er nog vele edities mogen volgen.

De eerste editie wordt georganiseerd op zaterdag 25 maart 2017. De volgende onderdelen staan op het programma van de Schapendriftrun:

09:00 uur: Wandeltocht 1½ uur met gids

10:00 uur: Hardlopen 3½ km (startersparcours clinicdeelnemers)

10:00 uur: Hardlopen 5 km

10:40 uur: Kidsrun 1 km

11:00 uur: Hardlopen 10 km

De organisatie wordt gesteund door leden van Tennisvereniging Elspeet, IJsclub Elspeet, EHBO vereniging Elspeet, leden keilerteams Buro Holdijk en Wieberdink.

Terug

Nieuws melden

Uitzending Gemist

Maandag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 17:00 Jordy in de Middag
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 21:00 Avond Humeur
21:00 - 22:00 De Ned.talige Top 10
22:00 - 23:00 Blues in alle stijlen
23:00 - 23:59 Late Night Gospel
Dinsdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Startracks
16:00 - 17:00 Senioren 55+
17:00 - 18:00 Good Music Time
18:00 - 23:00 Zendtijd voor kerken
23:00 - 23:59 Gospels van Toen
Woensdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Dwars door de 60's
16:00 - 17:00 De Groenehoek
17:00 - 18:00 Big Fun
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Uitgezocht Klassiek
20:00 - 21:00 Brass Harmonie
21:00 - 22:00 Jazz Connection
22:00 - 23:00 Jet's Geht's Los
23:00 - 23:59 Haal het doek maar op
Donderdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 15:00 Uurtje Hogendoorn
15:00 - 17:00 Radio van Toen
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Klein Binnenhof
20:00 - 21:00 Music Mission
21:00 - 23:00 Crossroads
Vrijdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 16:00 Je Maatje In Muziek
16:00 - 18:00 A28
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Hit Revue
20:00 - 22:00 Sport Van Morgen
22:00 - 23:59 Beatbox
Zaterdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Wie kent Vierhuis
09:00 - 12:00 Muesli
12:00 - 14:00 Jordy in de middag
14:00 - 18:00 Sportmarathon
18:00 - 19:00 Haal het doek maar op
21:00 - 23:00 Bonte in de avond
23:00 - 23:59 Midnight Music
Zondag
00:00 - 08:00 Nachtprogramma
08:00 - 09:00 Uitgezocht Klassiek
09:00 - 12:00 Kerkuitzending
12:00 - 14:00 Van Start met Ben Metz
14:00 - 15:00 Sounds of the Weekend
15:00 - 16:00 Nederlands op z'n best
16:00 - 18:00 Radio van Toen
19:00 - 21:00 Tweedraai
21:00 - 22:00 Jet's Geht's Los
22:00 - 23:59 Sterren NL top 20
img

Het Weer

Nederlands top 10

RTV Nunspeet Nederlandse Top 10

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Laat me leven / Tino Martin & Gerard Joling
2 2 = Als ik het allemaal had geweten / John de Bever
3 9 Steeds weer / Andre Hazes Jr
4 5 Als je tot morgen bij me blijft / Samantha Steenwijk
5 7 Oh Milena / Django Wagner
6 3 Leef vandaag / Rene Froger
7 6 Wat je doet met mij / Edsilia & Re-play
8 4 Dat ding met jou / Tim Douwsma
9 Nieuw! Bella Italia / Frans Bauer
10 8 Bij mij / Henk Dissel

Kanshebbers

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Wat is dan liefde / Frans Duijts
2 2 = Lievelingsmelodie / Sieneke
3 3 = Ik was toch je meisje / Roxeanne Hazes
4 4 = Nu jij nog / Wimmie bouma
5 5 = Doe maar normaal / Ghijs de Bruin

1Laat me leven / Tino Martin & Gerard Joling

2Als ik het allemaal had geweten / John de Bever

3Steeds weer / Andre Hazes Jr