playbutton Live Luisteren

Nachtprogramma

Door: Non-stop
00:00 - 07:00

Weer 4 Nunspeetse talenten uitgenodigd door de KNVB

De vv Nunspeet is enige jaren geleden begonnen met het steeds gerichter opleiden van de jongste jeugd en daar plukken zij de vruchten van. Nadat maar liefst 5 spelers van de vereniging aan het begin van het seizoen een uitnodiging voor selectiewedstrijden/trainingen van KNVB hebben mogen ontvangen, zijn nu in de winterstop maar liefst 4 spelers geselecteerd en uitgenodigd.

Hiermee is de vv Nunspeet zowel afgelopen zomer, alsook in de winterstop hofleverancier voor de KNVB geworden.

Aan het begin van het seizoen is Mark Koster uitgenodigd voor KNVB onder 13 en zijn Mathijn Spijkerboer, Bas Mensink, Rick Stokvis en Milan Pellegrom uitgenodigd voor KNVB onder 12.

In de winterstop zijn er 4 spelers van JO11-1 uitgenodigd voor de selectie-wedstrijden/trainingen voor KNVB onder 11. Het gaat hierbij om Rens v/d Woude, Tariku Visser, Ronnie Huisman en Rick Plakke. Deze spelers laten alles zien wat zij bij hun vereniging hebben geleerd. Dit gebeurt onder leiding van KNVB- trainers, waarbij er ook regelmatig een scout van een betaald voetbal organisatie staat te scouten.

Terug

Nieuws melden

Uitzending Gemist

Maandag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 17:00 Bonte in de middag
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 21:00 De Maandagavondshow
21:00 - 22:00 De Ned.talige Top 10
22:00 - 23:00 Blues in alle stijlen
23:00 - 23:59 Late Night Gospel
Dinsdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Startracks
16:00 - 17:00 Senioren 55+
17:00 - 18:00 Good Music Time
18:00 - 23:00 Zendtijd voor kerken
23:00 - 23:59 Gospels van Toen
Woensdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Dwars door de 60's
16:00 - 17:00 De Groenehoek
17:00 - 18:00 Big Fun
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Fermate
20:00 - 21:00 Brass Harmonie
21:00 - 22:00 Jazz Connection
22:00 - 23:00 Jet's Geht's Los
23:00 - 23:59 Haal het doek maar op
Donderdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Uurtje Hogendoorn
15:00 - 17:00 Radio van Toen
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Klein Binnenhof
20:00 - 21:00 Music Mission
21:00 - 23:00 Crossroads
Vrijdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 16:00 Je Maatje In Muziek
16:00 - 18:00 A28
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Hit Revue
20:00 - 22:00 Sport van Morgen
22:00 - 23:59 Beatbox
Zaterdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Wie kent Slijkhuis
09:00 - 12:00 Muesli
12:00 - 14:00 Bonte in de Middag
14:00 - 18:00 Sportmarathon
18:00 - 19:00 Haal het doek maar op
21:00 - 23:00 PlatenPrak
23:00 - 23:59 Midnight Music
Zondag
00:00 - 08:00 Nachtprogramma
08:00 - 09:00 Fermate
09:00 - 12:00 Kerkuitzending
12:00 - 14:00 Van Start met Ben Metz
14:00 - 15:00 Sounds of the Weekend
15:00 - 16:00 Nederlands op z'n best
16:00 - 18:00 Radio van Toen
19:00 - 21:00 Tweedraai
21:00 - 22:00 Jet's Geht's Los
22:00 - 23:59 Sterren NL top 20
img

Het Weer

Nederlands top 10

RTV Nunspeet Nederlandse Top 10

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Ik wil slapen / Jan Smit & Alain Clark,Glen Faria
2 2 = Altijd blijven lachen / Wolter Kroes
3 4 Toen kwam jij / Sieneke
4 3 Verlegen / Henk Dissel
5 6 Lust / Yves Berendse
6 8 Ik schreeuw 't van de daken / Alex
7 10 Doen,durven of de waarheid / Nielson
8 5 Mooier dan mooi / Wesley Klein & Monique Smit
9 7 Jou herken ik met mijn ogen dicht / Jannes
10 9 Later komt de spijt / Andre Hazes Jr

Kanshebbers

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Anders / Andre Hazes Jr
2 2 = Het is klaar / Anouk
3 3 = Lief zoals je bent / Maan
4 4 = Ijskoud / Nielson
5 5 = Die avond met jou / Denans

1Ik wil slapen / Jan Smit & Alain Clark,Glen Faria

2Altijd blijven lachen / Wolter Kroes

3Toen kwam jij / Sieneke