playbutton Live Luisteren

Muziek Boetiek

Door: Marcel Bonte
09:00 - 11:00

Kampioenen in het zonnetje

Afgelopen zaterdag liepen met de teams van Nunspeet en Hulzense Boys nog twee topteams het veld op: Nunspeet O9-1 en Nunspeet O9-4. De twee teams van onze vereniging die kampioen zijn geworden in de Veluwe Zaalcompetitie. Een competitie voor E- en F- pupillen waaraan 8 verenigingen uit de regio meedoen.

O9-4 won al haar 5 wedstrijden en eindigde dus ongeslagen bovenaan. Nunspeet O9-1 verloor 1 wedstrijd, maar won de laatste wedstrijd van koploper Hulshorst, waardoor ze alsnog kampioen werden.

Terug

Nieuws melden button gemeenteraadsverkiezingen

Uitzending Gemist

Gemeentbelang nunspeet banner 333x280

vacature geniet van fietsen

Maandag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 17:00 Bonte in de Middag
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 21:00 Avondhumeur
21:00 - 22:00 De Ned.talige Top 10
22:00 - 23:00 Blues in alle stijlen
23:00 - 23:59 Late Night Gospel
Dinsdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Startracks
16:00 - 17:00 Senioren 55+
17:00 - 18:00 Good Music Time
18:00 - 23:00 Zendtijd voor kerken
23:00 - 23:59 Gospels van Toen
Woensdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Dwars door de 60's
16:00 - 17:00 De Groenehoek
17:00 - 18:00 Big Fun
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Uitgezocht Klassiek
20:00 - 21:00 Brass Harmonie
21:00 - 22:00 Jazz Connection
22:00 - 23:00 Jet's Geht's Los
23:00 - 23:59 Haal het doek maar op
Donderdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Uurtje Hogendoorn
15:00 - 17:00 Radio van Toen
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Klein Binnenhof
20:00 - 21:00 Music Mission
21:00 - 23:00 Crossroads
Vrijdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 16:00 Je Maatje In Muziek
16:00 - 18:00 A28
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Hit Revue
20:00 - 22:00 Sport Van Morgen
22:00 - 23:59 Beatbox
Zaterdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Wie kent Slijkhuis
09:00 - 12:00 Muesli
12:00 - 14:00 Jordy in de Middag
14:00 - 18:00 Sportmarathon
18:00 - 19:00 Haal het doek maar op
21:00 - 23:00 Bonte in de Avond
23:00 - 23:59 Midnight Music
Zondag
00:00 - 08:00 Nachtprogramma
08:00 - 09:00 Uitgezocht Klassiek
09:00 - 12:00 Kerkuitzending
12:00 - 14:00 Van Start met Ben Metz
14:00 - 15:00 Sounds of the Weekend
15:00 - 16:00 Nederlands op z'n best
16:00 - 18:00 Radio van Toen
19:00 - 21:00 Tweedraai
21:00 - 22:00 Jet's Geht's Los
22:00 - 23:59 Sterren NL top 20
img

Het Weer

Nederlands top 10

RTV Nunspeet Nederlandse Top 10

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Zoutelande / Blof & Geike
2 2 = Ho Dio Di Jee / Klubbb3
3 5 Het cafeetje / Henk Dissel
4 8 100 Jaar / Django Wagner
5 3 Kom nu maar in m'n armen / Frans Bauer
6 7 Als ze danst / Yves Berendse
7 6 Ga maar door / Samantha Steenwijk
8 4 Liefde voor altijd / Jeffrey Heesen
9 Nieuw! Vrienden / Marco Borsato & Vrienden
10 Nieuw! Ga maar mee / Willem Barth

Kanshebbers

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Ik ben maar een man / 3JS
2 2 = Ga door 't vuur voor jou / Frans van Adrichem
3 3 = Ook wel gelukkig / Stephanie Struijk
4 4 = Soms gebeurt er iets / Ger Edwards
5 5 = Vrienden voor altijd / Ingrid & Xavier

1Zoutelande / Blof & Geike

2Ho Dio Di Jee / Klubbb3

3Het cafeetje / Henk Dissel