Marnix Tissingh terug in de selectie en Bram van de Worp verlengt - RTV Nunspeet

Marnix Tissingh terug in de selectie en Bram van de Worp verlengt Foto: RTV Nunspeet

Marnix Tissingh terug in de selectie en Bram van de Worp verlengt Foto: RTV Nunspeet

Begin deze week werd bekend dat 14 spelers van het eerste elftal hun contract hebben verlengd bij de voetbalvereniging Nunspeet. Het bestuur meldt dat Marnix Tissingh ook terugkeert bij de vereniging, na een aantal jaren te hebben gespeeld bij V.V.O.G. Harderwijk en N.S.C. Nijkerk.

“Wij zijn als vereniging erg blij met de terugkeer van deze “eigen” jongen in onze spelersgroep. Marnix is natuurlijk van jongs af aan actief geweest binnen onze vereniging en pas na een verhuizing naar Utrecht is hij enkele seizoenen weggeweest. Nu keert de sportdocent (Nuborgh college Veluvine) dus terug bij zijn vereniging”, aldus het bestuur.   Niet alleen zal Marnix samen gaan spelen met zijn broer Gieljan, maar ook zal hij een leidende rol gaan vervullen binnen de jonge spelersgroep.   Verder heeft Bram van de Worp  aangegeven nog minimaal 1 seizoen op de Wiltsangh actief te willen blijven.

Deel dit artikel