playbutton Live Luisteren

Nachtprogramma

Door: Non-stop
00:00 - 07:00

Samenwerking gemeente Nunspeet en Philadelphia voor mensen in de bijstand

De gemeente Nunspeet ondersteunt werkzoekenden die het moeilijk vinden, of de weg niet weten, naar werk of een opleiding.

Met zorginstelling Philadelphia is een traject gestart waarbij mensen vanuit de bijstand kunnen deelnemen aan de interne opleiding bij Philadelphia.

Deze mensen krijgen na de proefperiode een leerarbeidsovereenkomst voor de duur van de opleiding en daarna heeft Philadelphia als werkgever een inspanningsplicht om ze aan een baan te helpen. Via gemeentelijke jobcoach Freddy Smit hebben vier mensen een plek gekregen. Wethouder Gert van den Berg is blij met deze samenwerking.

"Deze samenwerking tussen de gemeente en Philadelphia is een perfect samenspel tussen de drie O's. De overheid zet zich in om deze mensen weer in het arbeidsproces te krijgen, de Organisatie Philadelphia biedt hen een mooi traject aan waarbij Onderwijs een grote rol speelt".

Locatiemanager Henk Zwiers van Philadelphia zegt: "Wij zoeken altijd mensen die dit mooie en uitdagende werk willen doen om ze te kunnen opleiden tot bekwame vakmensen met hart voor onze cliënten. We zijn dan ook erg blij met de samenwerking met de gemeente Nunspeet".

Terug

Nieuws melden

Uitzending Gemist

Maandag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 17:00 Bonte in de middag
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 21:00 Avondhumeur
21:00 - 22:00 De Ned.talige Top 10
22:00 - 23:00 Blues in alle stijlen
23:00 - 23:59 Late Night Gospel
Dinsdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Startracks
16:00 - 17:00 Senioren 55+
17:00 - 18:00 Good Music Time
18:00 - 23:00 Zendtijd voor kerken
23:00 - 23:59 Gospels van Toen
Woensdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Dwars door de 60's
16:00 - 17:00 De Groenehoek
17:00 - 18:00 Big Fun
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Uitgezocht Klassiek
20:00 - 21:00 Brass Harmonie
21:00 - 22:00 Jazz Connection
22:00 - 23:00 Jet's Geht's Los
23:00 - 23:59 Haal het doek maar op
Donderdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Uurtje Hogendoorn
15:00 - 17:00 Radio van Toen
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Klein Binnenhof
20:00 - 21:00 Music Mission
21:00 - 23:00 Crossroads
Vrijdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 16:00 Je Maatje In Muziek
16:00 - 18:00 A28
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Hit Revue
20:00 - 22:00 Sport Van Morgen
22:00 - 23:59 Beatbox
Zaterdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Wie kent Slijkhuis
09:00 - 12:00 Muesli
12:00 - 14:00 Bonte in de Middag
14:00 - 18:00 Sportmarathon
18:00 - 19:00 Haal het doek maar op
21:00 - 23:00 Bonte in de avond
23:00 - 23:59 Midnight Music
Zondag
00:00 - 08:00 Nachtprogramma
08:00 - 09:00 Uitgezocht Klassiek
09:00 - 12:00 Kerkuitzending
12:00 - 14:00 Van Start met Ben Metz
14:00 - 15:00 Sounds of the Weekend
15:00 - 16:00 Nederlands op z'n best
16:00 - 18:00 Radio van Toen
19:00 - 21:00 Tweedraai
21:00 - 22:00 Jet's Geht's Los
22:00 - 23:59 Sterren NL top 20
img

Het Weer

Nederlands top 10

RTV Nunspeet Nederlandse Top 10

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Trots op jou / Wesly Bronkhorst
2 2 = De langste adem / Grad Damen
3 4 Kon jij hier nog maar één keer zijn / Henk Bernard
4 5 Calypso / Ancora
5 3 Diamant / Nielson
6 9 De tijd van m'n leven / Belinda Kinnaer
7 10 Jij laat me leven / John West
8 7 Jouw ritme / Yosee
9 6 Nikita / Jeffrey Heesen
10 Nieuw! Mooier dan mooi / Wesley Klein & Monique Smit

Kanshebbers

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Ik wil je helemaal / Matthijs Koning
2 2 = Overdoen / Ellen Jannink
3 3 = Bailar bailar / Henk Harders
4 4 = Hotel aan zee / Richard Duinkerk
5 5 = Mij hou je niet tegen / Johnny Boeve

1Trots op jou / Wesly Bronkhorst

2De langste adem / Grad Damen

3Kon jij hier nog maar één keer zijn / Henk Bernard