playbutton Live Luisteren

Nachtprogramma

Door: Non-stop
00:00 - 07:00

Nunspeetse waterpolo talenten weer de beste

Na het behaalde kampioenschap van vorig seizoen mocht het jonge talenten team van de Zwem en Poloclub Nunspeet het dit seizoen in de 2e klasse B van regio Oost (Gelderland en Overijssel) proberen.

 

Aan het begin van het seizoen was de doelstelling handhaving en bij voorkeur een plek in het linker rijtje. Na een stroeve start in de competitie won Nunspeet vervolgens alle wedstrijden.

Afgelopen zaterdag speelden de mannen de “uitwedstrijd” tegen Nunspeet H2. Deze wedstrijd wonnen ze met 6-4 (periode standen 2-1; 1-0; 2-2; 1-1). Door dit resultaat kon de ploeg van Hans Mulder en Gert Ponsteen voor het 2e achtereenvolgende seizoen de kampioensvlag hijsen.

Na de wedstrijd werden de spelers en staf één voor één naar voren geroepen en ontvingen ze van secretaris Jacolien Ponsteen de kampioensmedaille. Aansluitend werd het kampioenschap uitbundig gevierd.

Nunspeet liet in deze competitie gerenommeerde ploegen uit de regio zoals Zignea 1 (Emmeloord), De Woelwaters 1 (Harderwijk) ruim achter zich.

Voor de club is door het kampioenschap en de bijbehorende promotie een unieke situatie ontstaan. Volgend seizoen spelen 2 heren teams in de 1e klasse (standaard en reserve) van regio Oost. Iets wat nog nooit eerder is voorgekomen in de 45-jarige club historie.

Het bestuur en de waterpolocommissie feliciteren het team, bestaande uit Evert de Bruin (aanvoerder), Klaas de Bruin, Stefan Hofman, Yannick Ponsteen, Reinoud Bast, Corné Ponsteen, Ruben Lokhorst, Jasper Mulder, Michel Tjeerdsma, Stefan van Engelen, Hans Mulder (coach) en Gert Ponsteen (teammanager), met dit geweldige resultaat!

Terug

Nieuws melden

Uitzending Gemist

Maandag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 17:00 Bonte in de middag
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 21:00 De Maandagavondshow
21:00 - 22:00 De Ned.talige Top 10
22:00 - 23:00 Blues in alle stijlen
23:00 - 23:59 Late Night Gospel
Dinsdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Startracks
16:00 - 17:00 Senioren 55+
17:00 - 18:00 Good Music Time
18:00 - 23:00 Zendtijd voor kerken
23:00 - 23:59 Gospels van Toen
Woensdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Dwars door de 60's
16:00 - 17:00 De Groenehoek
17:00 - 18:00 Big Fun
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Fermate
20:00 - 21:00 Brass Harmonie
21:00 - 22:00 Jazz Connection
22:00 - 23:00 Jet's Geht's Los
23:00 - 23:59 Haal het doek maar op
Donderdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Uurtje Hogendoorn
15:00 - 17:00 Radio van Toen
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Klein Binnenhof
20:00 - 21:00 Music Mission
21:00 - 23:00 Crossroads
Vrijdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 16:00 Je Maatje In Muziek
16:00 - 18:00 A28
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Hit Revue
20:00 - 22:00 Sport van Morgen
22:00 - 23:59 Beatbox
Zaterdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Wie kent Slijkhuis
09:00 - 12:00 Muesli
12:00 - 14:00 Bonte in de Middag
14:00 - 18:00 Sportmarathon
18:00 - 19:00 Haal het doek maar op
21:00 - 23:00 PlatenPrak
23:00 - 23:59 Midnight Music
Zondag
00:00 - 08:00 Nachtprogramma
08:00 - 09:00 Fermate
09:00 - 12:00 Kerkuitzending
12:00 - 14:00 Van Start met Ben Metz
14:00 - 15:00 Sounds of the Weekend
15:00 - 16:00 Nederlands op z'n best
16:00 - 18:00 Radio van Toen
19:00 - 21:00 Tweedraai
21:00 - 22:00 Jet's Geht's Los
22:00 - 23:59 Sterren NL top 20
img

Het Weer

Nederlands top 10

RTV Nunspeet Nederlandse Top 10

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Ik wil slapen / Jan Smit & Alain Clark,Glen Faria
2 2 = Altijd blijven lachen / Wolter Kroes
3 4 Toen kwam jij / Sieneke
4 3 Verlegen / Henk Dissel
5 6 Lust / Yves Berendse
6 8 Ik schreeuw 't van de daken / Alex
7 10 Doen,durven of de waarheid / Nielson
8 5 Mooier dan mooi / Wesley Klein & Monique Smit
9 7 Jou herken ik met mijn ogen dicht / Jannes
10 9 Later komt de spijt / Andre Hazes Jr

Kanshebbers

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Anders / Andre Hazes Jr
2 2 = Het is klaar / Anouk
3 3 = Lief zoals je bent / Maan
4 4 = Ijskoud / Nielson
5 5 = Die avond met jou / Denans

1Ik wil slapen / Jan Smit & Alain Clark,Glen Faria

2Altijd blijven lachen / Wolter Kroes

3Toen kwam jij / Sieneke