playbutton Live Luisteren

Eet U Smakelijk

Door: Marcel Bonte
12:00 - 14:00

St. Franciscus Nunspeet en Meidenteam de Morgenster Kampioen bij KNVB Schoolvoetbal (video)

Woensdagmiddag 16 mei werden de finalewedstrijden van regio 1 gespeeld op de accommodatie van VSCO ’61 te Oosterwolde.De jongens van de Fransiscusschool (7/8) hebben de finale gewonnen met 2-1 en kwalificeren zich voor district halve finales op woensdag 23 mei bij EFC ’58 te Ermelo. De jongens van de De Petraschool (5/6) hebben na een ongeslagen reeks, de finalewedstrijd verloren van de Krullevaar uit Zwolle met 4-1. De meisjes van de Morgenster (5/6) hebben de finale wedstrijd gewonnen met 1-0 en kwalificeren zich voor de jeugdvoetbaldag op zaterdag 2 juni bij DVC '26 in Didam.

 

KNVB Franciscus Kampioen 2018 Custom

KNVB Petraschool 2e Custom

KNVB Dames Morgenster Custom

KNVB Morgenster 5 6 Custom

KNVB Meidenteam de Morgenster Beker Custom

 

 

Terug

Nieuws melden

Uitzending Gemist

Maandag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 17:00 Bonte in de middag
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 21:00 De Maandagavondshow
21:00 - 22:00 De Ned.talige Top 10
22:00 - 23:00 Blues in alle stijlen
23:00 - 23:59 Late Night Gospel
Dinsdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Startracks
16:00 - 17:00 Senioren 55+
17:00 - 18:00 Good Music Time
18:00 - 23:00 Zendtijd voor kerken
23:00 - 23:59 Gospels van Toen
Woensdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Dwars door de 60's
16:00 - 17:00 De Groenehoek
17:00 - 18:00 Big Fun
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Fermate
20:00 - 21:00 Brass Harmonie
21:00 - 22:00 Jazz Connection
22:00 - 23:00 Jet's Geht's Los
23:00 - 23:59 Haal het doek maar op
Donderdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Uurtje Hogendoorn
15:00 - 17:00 Radio van Toen
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Klein Binnenhof
20:00 - 21:00 Music Mission
21:00 - 23:00 Crossroads
Vrijdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 16:00 Je Maatje In Muziek
16:00 - 18:00 A28
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Hit Revue
20:00 - 22:00 Sport van Morgen
22:00 - 23:59 Beatbox
Zaterdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 12:00 Muesli
12:00 - 14:00 Bonte in de Middag
14:00 - 18:00 Sportmarathon
18:00 - 19:00 Haal het doek maar op
21:00 - 23:00 PlatenPrak
23:00 - 23:59 Midnight Music
Zondag
00:00 - 08:00 Nachtprogramma
08:00 - 09:00 Fermate
09:00 - 12:00 Kerkuitzending
12:00 - 14:00 Van Start met Ben Metz
14:00 - 15:00 Sounds of the Weekend
15:00 - 16:00 Nederlands op z'n best
16:00 - 18:00 Radio van Toen
19:00 - 21:00 Tweedraai
21:00 - 22:00 Jet's Geht's Los
22:00 - 23:59 Sterren NL top 20
img

Het Weer

Nederlands top 10

RTV Nunspeet Nederlandse Top 10

Positie Van Titel / Artiest
1 2 Ik zie / Jan Smit
2 1 Ik wil slapen / Jan Smit & Alain Clark , Glen Faria
3 4 Alles geven / Wesly Bronkhorst
4 5 Ijskoud / Nielson
5 3 Toen kwam jij / Sieneke
6 8 Anders / Andre Hazes Jr
7 6 Laat het licht maar uit / John de Bever
8 7 Lust / Yves Berendse
9 Nieuw! Verliefd zijn / Sven Versteeg
10 9 Mensen / 3JS

Kanshebbers

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Mum van tijd / Nick & Simon
2 2 = Zoen / Doenja
3 3 = Ik laat je liever alleen / Jeffrey Heessen
4 4 = Ware Liefde / Rick Folkers
5 5 = Kom laat je horen / Marco Schuitmaker

1Ik zie / Jan Smit

2Ik wil slapen / Jan Smit & Alain Clark , Glen Faria

3Alles geven / Wesly Bronkhorst