playbutton Live Luisteren

Muziek Boetiek

Door: Dirk Haverkamp
09:00 - 11:00

Uitgezocht Klassiek

Anne 170128Sinds begin 2011 presenteert Anne de Vries uit Vierhouten op woensdagavond het programma “Uitgezocht klassiek” (Radio, 19.00 – 20.00 uur). De erop volgende zondagochtend wordt het herhaald (8.00 – 9.00 uur).

Begintijd: 19:00
Eindtijd: 20:00

 

 

 

Uitgezocht Klassiek

Speellijst 2018-20 / 360

Woensdag 16 en zondag 20 mei

1. Johann Pachelbel (1653 – 1706)

Partie (Suite) in G

Sonatina - Allemande - Gavotte - Courante – Aria

Musica Antiqua Köln

o.l.v. Reinhard Goebel

1988, Archiv

2. Carl Philipp Emanuel Bach (1714 – 1788)

Concert voor hobo, strijkers en basso continuo Wq164

(1) Allegro

Ann-Kathrin Brüggemann, barokhobo

Freiburger Barockorchester

o.l.v. Gottfried von der Golz

2004, Carus 83.305

3. Ludwig van Beethoven (1770 – 1829)

Pianoconcert nr.2 in Bes op.19 (1787-89)

(1) Allegro con brio

Kristian Bezuidenhout, piano (Steinway)

Koninklijk Concertgebouw Orkest

o.l.v. Sir John Eliot Gardiner

2012, Radio 4 Live

4. Max Bruch (1838 – 1920)

Uit 8 Stücke voor altviool, klarinet en piano (1910)

nr.6: Nachtgesang, Andante con moto

nr.7: Allegro vivace, ma non troppo

Amihai Grosz, altviool

Martin Fröst, klarinet

Itamar Golan, piano

2016, Radio 4 Live, Kamermuziek Festival Utrecht

 

 

 

 

Nieuws melden

Uitzending Gemist

Uitzending Gemist

Maandag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 17:00 Bonte in de middag
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 21:00 Avondhumeur
21:00 - 22:00 De Ned.talige Top 10
22:00 - 23:00 Blues in alle stijlen
23:00 - 23:59 Late Night Gospel
Dinsdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Startracks
16:00 - 17:00 Senioren 55+
17:00 - 18:00 Good Music Time
18:00 - 23:00 Zendtijd voor kerken
23:00 - 23:59 Gospels van Toen
Woensdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Dwars door de 60's
16:00 - 17:00 De Groenehoek
17:00 - 18:00 Big Fun
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Uitgezocht Klassiek
20:00 - 21:00 Brass Harmonie
21:00 - 22:00 Jazz Connection
22:00 - 23:00 Jet's Geht's Los
23:00 - 23:59 Haal het doek maar op
Donderdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Uurtje Hogendoorn
15:00 - 17:00 Radio van Toen
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Klein Binnenhof
20:00 - 21:00 Music Mission
21:00 - 23:00 Crossroads
Vrijdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 16:00 Je Maatje In Muziek
16:00 - 18:00 A28
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Hit Revue
20:00 - 22:00 Sport Van Morgen
22:00 - 23:59 Beatbox
Zaterdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Wie kent Slijkhuis
09:00 - 12:00 Muesli
12:00 - 14:00 Bonte in de Middag
14:00 - 18:00 Sportmarathon
18:00 - 19:00 Haal het doek maar op
21:00 - 23:00 Bonte in de avond
23:00 - 23:59 Midnight Music
Zondag
00:00 - 08:00 Nachtprogramma
08:00 - 09:00 Uitgezocht Klassiek
09:00 - 12:00 Kerkuitzending
12:00 - 14:00 Van Start met Ben Metz
14:00 - 15:00 Sounds of the Weekend
15:00 - 16:00 Nederlands op z'n best
16:00 - 18:00 Radio van Toen
19:00 - 21:00 Tweedraai
21:00 - 22:00 Jet's Geht's Los
22:00 - 23:59 Sterren NL top 20
img

Het Weer

Nederlands top 10

RTV Nunspeet Nederlandse Top 10

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Diamant / Nielson
2 2 = Trots op jou / Wesly Bronkhorst
3 4 Nikita / Jeffrey Heesen
4 3 Bang voor het donker / Arno Kolenbrander
5 6 Toekomst / Raymon Hermans
6 9 De langste adem / Grad Damen
7 7 = Zoutelande / Blof & Geike
8 5 M'n alles / Danny Froger
9 Nieuw! Kon jij hier nog maar één keer zijn / Henk Bernard
10 Nieuw! Calypso / Ancora

Kanshebbers

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Als jij naast me staat / Do
2 2 = Trouw met mij / Henk Damen
3 3 = Alleen maar leuke dingen / Vinzzent
4 4 = De jukebox / Wendy Woop
5 5 = Leugenaar / Nelis Leeman

1Diamant / Nielson

2Trots op jou / Wesly Bronkhorst

3Nikita / Jeffrey Heesen