playbutton Live Luisteren

Muziekboetiek

Door: Dirk Haverkamp
09:00 - 11:00

Grote drukte nieuwjaarsloop Hulshorst

Het nieuwe jaar kon vandaag sportief ingeluid worden bij VV Hulshorst.

De vereniging heeft namelijk een nieuwjaarsloop georganiseerd, samen met Loopgroep2000 Nunspeet. Er was een grote drukte bij de inschrijving van de loop, waardoor de starttijd uitgesteld is tot 11:15 uur.

Het was de eerste keer, dus de organisatie zou al blij zijn geweest met 100 deelnemers. Dit aantal is ruim overschreden. Om de lopers warm te krijgen, verzorgde Nunspeet Beweegt de warming-up. De deelnemers kregen een chip in de schoen, waardoor er precies afgelezen kon worden wie er met welke tijd gefinisht is.

Om 10.15 uur begon de kidsrun. Ook hier zorgde Nunspeet Beweegt voor de warming-up.

Uitslagen:

KIDS4, KIDSRUN 400

1 Lars Smienk 2:04 2:03
2 Xavier Syrier Maastricht 2:13 2:12
3 Lasse Bouman Nunspeet 2:13 2:13

KIND, KIDSRUN 800

1 Julian Fidder Nunspeet 3:18 3:18
2 Sky Nieuwenhuizen 3:33 3:32
3 Nathan Zoet Nunspeet 4:18 4:17

25MAN, 2.5 KILOMETER

1 Brandon Akolade Nunspeet 9:24 9:22
2 Melle van der Salm Nunspeet 10:43 10:32
3 Michiel Pap Nunspeet 10:52 10:50

25VRW, 2.5 KILOMETER

1 Suzanne de Weerd 11:58 11:56
2 Tessa van den Berg Hulshorst 14:08 14:00
3 Sarah vd Berg Nunspeet 14:57 14:46

5MAN, 5 KILOMETER

1 Tim den Besten Elburg 17:19 17:19
2 Jorrick Bouw 18:18 18:16
3 Nathan Kalle 18:30 18:29

5VRW, 5 KILOMETER

1 Herriet van Triest Elburg 23:47 23:44
2 Jet Poolman Nunspeet 24:36 24:32
3 Anouk Auener Groningen 26:27 26:25

75MAN, 7.5 KILOMETER

1 Heino Polinder Nunspeet 36:17 36:10
2 Marinus Haverkamp 36:18 36:11
3 Adri Bonhof 37:36 37:34

75VRW, 7.5 KILOMETER

1 Kirsten Hartog 36:23 36:19
2 Wobke van der Kolk Vleuten 39:48 39:44
3 Wenka van Meijenfeldt 44:22 44:10

10MAN, 10 KILOMETER

1 Jan Willem Hagen 35:24 35:23
2 Dirk van den Dool Nunspeet 38:54 38:54
3 R Grootkarzijn 39:47 39:44

10VRW, 10 KILOMETER

1 Laura Storm Nunspeet 50:03 49:58
2 Manouk Deen 54:44 54:35
3 Ellen Drost 54:49 54:39

 

Terug

Nieuws melden

Uitzending Gemist

Maandag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet u smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 17:00 klaas in de middag
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 21:00 De Maandagavondshow
21:00 - 22:00 De Ned.talige Top 10
22:00 - 23:00 Blues in alle stijlen
23:00 - 23:59 Late Night Gospel
Dinsdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Startracks
16:00 - 17:00 Senioren 55+
17:00 - 18:00 Good Music Time
18:00 - 23:00 Zendtijd voor kerken
23:00 - 23:59 Gospels van Toen
Woensdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziekboetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet u smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Dwars door de 60's
16:00 - 17:00 De Groenehoek
17:00 - 18:00 Big Fun
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Fermate
20:00 - 21:00 Brass Harmonie
21:00 - 22:00 Jazz Connection
22:00 - 23:00 Jet's Geht's Los
23:00 - 23:59 Haal het doek maar op
Donderdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U Smakelijk
14:00 - 15:00 Uurtje Hogendoorn
15:00 - 17:00 Radio van Toen
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hollandse Nieuwe
19:00 - 20:00 Klein Binnenhof
20:00 - 21:00 Music Mission
21:00 - 23:00 Crossroads
Vrijdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet u smakelijk
14:00 - 16:00 Je Maatje In Muziek
16:00 - 18:00 A28
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Hit Revue
20:00 - 22:00 Sport van Morgen
22:00 - 23:59 Beatbox
Zaterdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 12:00 Muesli
12:00 - 14:00 Vroon in de Middag
14:00 - 18:00 Sportmarathon
18:00 - 19:00 Haal het doek maar op
21:00 - 23:00 PlatenPrak
23:00 - 23:59 Midnight Music
Zondag
00:00 - 08:00 Nachtprogramma
08:00 - 09:00 Fermate
09:00 - 12:00 Kerkuitzending
12:00 - 14:00 Van Start met Ben Metz
14:00 - 15:00 Sounds of the Weekend
15:00 - 16:00 Nederlands op z'n best
16:00 - 18:00 Radio van Toen
19:00 - 21:00 Tweedraai
21:00 - 22:00 Jet's Geht's Los
22:00 - 23:59 Sterren NL top 20
img

Het Weer

Nederlands top 10

RTV Nunspeet Nederlandse Top 10

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Duurt te lang / Davina Michelle
2 2 = Als het avond is / Suzan & Freek
3 3 = Zij weet het / Tino Martin
4 5 Laat vandaag de zon maar schijnen / Jannes
5 8 Naar de kroeg / Pascal Redeker
6 4 We zullen haar ooit vinden / Ancora
7 6 Blijf vannacht bij me / Henk Bernard
8 9 Nee ik rij niet (want ik wil drinken) / John West
9 7 Ja jij bent het einde / Wesley Klein
10 Nieuw! Betere Tijden / Jan Smit

Kanshebbers

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Gewoon een trucker / Dick Fijn
2 2 = Lo siento / Duo NL
3 3 = Nu ik ga leven / Dennis Jones
4 4 = Alles en meer / Will de Brouwer
5 5 = Echte vriendschap / Dave Dekker

1Duurt te lang / Davina Michelle

2Als het avond is / Suzan & Freek

3Zij weet het / Tino Martin