6-09-2025 13:51
Aftrap project: 'Nunspeet al 140 jaar kunstenaarsdorp'

De expositie wordt in februari 2026 geopend en laat in zes thema’s zien hoe de kunstenaarsgeschiedenis van Nunspeet levend is gebleven:
- Vaak geschilderde locaties uit heden en verleden
- (Historische) schildershuizen en ateliers
- Ontmoetingsplekken en sociëteiten
- Kunstenaars aan het werk
- Huidige expositieruimtes
- Lessituaties in de Vrije Academie
Fotografen van de club krijgen alle vrijheid om deze thema’s te verbeelden. Zij laten zich inspireren door verhalen van hedendaagse kunstenaars en brengen zo een persoonlijk en eigentijds fotografisch verslag tot stand. Een deskundige commissie zal uiteindelijk bepalen welke foto’s deel gaan uitmaken van de expositie.
Met dit project wordt de rijke traditie van Nunspeet als kunstenaarsdorp opnieuw onder de aandacht gebracht - een viering van verleden, heden en toekomst van kunst in de regio. De expositie 'Nunspeet al 140 jaar kunstenaarsdorp' opent in februari 2026.
💬 Mail ons!
Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: info@rtvnunspeet.nl of bel: 0341-258133