RTV Nunspeet

RTV Nunspeet

advertentie
Geschreven door Medi Holstege
27-03-2025 15:21


Ds. Martiniuslaan weer open voor verkeer
Foto: Ds. Martiniuslaan weer open voor verkeer
Foto: RTV Nunspeet
NUNSPEET – De werkzaamheden aan de Ds. Martiniuslaan zijn afgerond en de straat is weer opengesteld voor verkeer. De afgelopen periode is hard gewerkt aan de herinrichting van de straat en de aangrenzende parkeerplaats. De nieuwe inrichting zorgt voor een veiliger, groener en beter toegankelijk gebied.

Het asfalt heeft plaatsgemaakt voor klinkers, waardoor de weg een fraaier en duurzamer karakter heeft gekregen. De trottoirs zijn opnieuw aangelegd en het hemelwater wordt voortaan beter afgevoerd dankzij het nieuwe infiltratieriool onder de rijbaan. Hierdoor wordt wateroverlast verminderd en draagt de herinrichting bij aan een klimaatbestendig centrumgebied.

Foto: Ds. Martiniuslaan weer open voor verkeer
Foto: RTV Nunspeet

Ook de parkeerplaats aan de Ds. Martiniuslaan is volledig in gebruik genomen. De vernieuwde indeling zorgt voor ruimere parkeervakken en een betere toegankelijkheid. Daarnaast dragen de geplante leilindes bij aan een groene en aangename omgeving. Deze bomen hebben eerder voor pannenkoekenrestaurant ‘De Stroopstok’ bij het station gestaan en zijn hergebruikt binnen de gemeente: een mooi voorbeeld van circulariteit.

Met de voltooiing van deze werkzaamheden is een belangrijke stap gezet in de verbetering van de infrastructuur en leefbaarheid in het centrum van Nunspeet. Verkeer kan weer gebruik maken van de Ds. Martiniuslaan en bezoekers kunnen eenvoudig parkeren op de vernieuwde parkeerplaats.

💬 Mail ons!

Heb jij een tip of opmerking?  Mail naar de redactie: info@rtvnunspeet.nl of bel: 0341-258133

Nunspeet  Nieuws 

 
  • Radio Nunspeet
  • RTV Nunspeet Visual Radio
  • TV Nunspeet Tekst (Kabelkrant)
advertentie