Vrouw opnieuw opgepakt na overlast in Elspeet: ook haar vriend aangehouden
ELSPEET – De 40-jarige vrouw die dinsdagavond in Elspeet werd aangehouden vanwege openbare dronkenschap, is donderdagmiddag opnieuw opgepakt. Dit keer werd ook haar vriend aangehouden. Volgens Buurtpreventie Team Elspeet zorgde het tweetal op meerdere plekken in het dorp voor overlast.
Het buurtpreventieteam kreeg donderdag opnieuw meerdere telefoontjes over de vrouw en haar vriend. In de vroege ochtend waren beiden vanwege overlast al weggestuurd van hun verblijfslocatie. Daarna doken ze op verschillende plekken in en rondom Elspeet op, waar ze volgens het team opnieuw voor problemen zorgden.
Eerder deze week ook al problemen
De vrouw kwam dinsdag al in beeld bij het buurtpreventieteam. Vrijwilligers gingen die middag naar de omgeving van de PLUS na een melding over een hulpbehoevend persoon. Volgens het team was de vrouw gedesoriënteerd en gedroeg zij zich onvoorspelbaar.
Die avond ging het opnieuw mis. Rond 18.15 uur kreeg de politie een melding over overlast. Volgens een politiewoordvoerder was de vrouw onder invloed en liep zij op privéterrein. Agenten hielden haar aan voor openbare dronkenschap.
Na een verhoor op het politiebureau werd ze woensdag weer vrijgelaten. Een dag later volgde dus opnieuw een aanhouding, ditmaal samen met haar vriend.
💬 Mail ons!
Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: [email protected] of bel: 0341-258133