RTV Nunspeet

RTV Nunspeet

advertentie
Geschreven door Noah Quist | RTV Nunspeet
18-04-2026 16:54


Zorgen even vergeten tijdens FunCare4Kids-dag op De Paasheuvel

Foto: Zorgen even vergeten tijdens FunCare4Kids-dag op De Paasheuvel
Foto: RTV Nunspeet

VIERHOUTEN – De Paasheuvel staat vandaag, zaterdag 18 april, in het teken van de Rotary FunCare4Kids-dag. Deze dag is speciaal georganiseerd voor kinderen uit gezinnen waar een chronisch ziek of gehandicapt gezinslid een grote rol speelt. “Alle aandacht is vandaag voor de kinderen”, vertelt Wietske, voorzitter van FunCare4Kids.

Het thema van de dag is ‘Het vliegende hert’, waarbij alle activiteiten hierop zijn afgestemd. Philomeen, namens Rotary Nunspeet 4Woods aanwezig, licht het programma toe. “De kinderen leren vandaag meer over insecten op de Veluwe. Zo is er een presentatie van een imker en zijn er verschillende activiteiten om even alles te vergeten.”

Naast educatieve onderdelen is er volop ruimte voor ontspanning. Kinderen kunnen creatief aan de slag met tekenen en schilderen, maar ook sporten of deelnemen aan een geocache.

Foto: Zorgen even vergeten tijdens FunCare4Kids-dag op De Paasheuvel
Foto: Rotary Nunspeet 4Woods

Fundagen

Deze FunCare4Kids-dag is bedoeld voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar die opgroeien in een intensieve thuissituatie. “Deze kinderen leven vaak in een mantelzorgsituatie en dragen al op jonge leeftijd veel verantwoordelijkheid”, legt Wietske uit.

Met de Fundag wil de organisatie hen een zorgeloze dag bieden. In Vierhouten nemen 35 kinderen deel. Voor de organisatie is het evenement geslaagd als de kinderen “met blije gezichten op de achterbank naar huis gaan”.

Foto: Zorgen even vergeten tijdens FunCare4Kids-dag op De Paasheuvel
Foto: RTV Nunspeet

💬 Mail ons!

Heb jij een tip of opmerking?  Mail naar de redactie: info@rtvnunspeet.nl of bel: 0341-258133

  • Radio Nunspeet
  • RTV Nunspeet Visual Radio
  • TV Nunspeet Tekst (Kabelkrant)
advertentie