RTV Nunspeet

RTV Nunspeet

advertentie
Geschreven door RTV Nunspeet
28-09-2022 17:50


HONK 15 Bergakkerweg geopend
Foto: HONK 15 Bergakkerweg geopend
Wethouder Jennifer Elskamp. Foto: RTV Nunspeet

- Oude tijden herleven aan de Bergakkerweg. Vanmiddag heeft wethouder Jennifer Elskamp het jeugdhonk van Het Venster geopend aan de Bergakkerweg. Dat deed zij door samen met drie jeugdleden, Sille, Hilke en Arjen de naam te onthullen: HONK 15. Eind jaren '60 / begin jaren ’70 was er ook een jeugdhonk aan de Bergakkerweg: Het Honk, waar o.a. wekelijks een discotheekavond voor tieners werd gehouden, met de Nunspeetse Dj’s Piet van de Outenaar en Arjan Buwalda.

HONK 15

De kinderen hebben zelf HONK 15 opgefleurd. Zo heeft een groep meisjes de fraaie spiegelgraffiti ‘Chill & Relax’ aangebracht. Op de ramen zijn diverse beschilderingen te bewonderen en ook vanmiddag konden kinderen daar hun steentje aan bijdragen. Al vele kinderen tussen de ca 7 en 17 jaar hebben hun weg naar het jeugdhonk gevonden. ‘Ik kom op vrijdagmiddag en je kunt er leuke knutselactiviteiten doen’, vertelt Arjen. Sille kwam samen met zijn vrienden een kijkje nemen, nadat hij een flyer over het jeugdhonk had gekregen en Hilke komt voor een partijtje tafeltennis of tafelvoetbal met de nieuwe vrienden die hij hier heeft leren kennen.

Oekraïense jeugd

Op dinsdagavond worden er door een tiental vrijwillige dames diverse activiteiten voor Oekraïense kinderen georganiseerd. Ook zij hebben meegeholpen aan het verfraaien van het gebouw. De sanitair ruimte heeft een ware metamorfose ondergaan. De toiletdeuren zijn versierd met afbeeldingen van Micky en Minnie en ook de muur is voorzien van een prachtige beschildering met kleurrijke ‘handbloemen’. Voor buiten is een picknickbank opgevrolijkt. De groep is nog op zoek naar meer vrijwilligers om in toerbeurt met deze groep kinderen op de dinsdagvond bijvoorbeeld te knutselen, spelletjes te doen of voor/samen te lezen. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Het Venster. Mail: j.loedeman@hetvenster.nl

Toekomst

HONK 15 is tijdelijk gevestigd in de oude showroom van garage Vierhout. Het terrein ligt al ruim 10 jaar te wachten op de bouw van een nieuw appartementen complex. Begin van de zomer was er nog geen zicht op enige vooruitgang. Toen de heer Vierhout hoorde dat Het Venster ruimte zocht, omdat hun verbouwing vertraging had opgelopen, bood hij spontaan de showroom aan als tijdelijke oplossing. Hoelang Het Venster van deze ruimte gebruik kan blijven maken is nog niet bekend. In november zullen alle partijen bij elkaar komen om de stand van zaken te bespreken.

nunspeet  voorpagina  vrmg 

💬 Mail ons!

Heb jij een tip of opmerking?  Mail naar de redactie: info@rtvnunspeet.nl of bel: 0341-258133

Nunspeet  Nieuws 

 
  • Radio Nunspeet
  • RTV Nunspeet Visual Radio
  • TV Nunspeet Tekst (Kabelkrant)
advertentie