21-04-2023 18:01
Koningsspelen bij Sparta Nijkerk

NIJKERK - Vrijdagochtend 21 april was er Koningsspelen voor de basisscholen in Nijkerk. Het terrein van Sparta Nijkerk kleurde oranje. Georganiseerd door Nijkerk Sportief en Gezond In samenwerking met studenten van Sportacademie Amersfoort en het Corlaer College waren er tal van activiteiten. Om 9 uur werden de Koningspelen geopend door wethouder Rohen, waarna de kinderen los konden in stormbanen, twister, touwtrekken of een lesje badminton konden volgen. Met op de achtergrond de muziek van Kinderen voor Kinderen met het Koningspelen-lied.
Afgelopen woensdag was de Koningsspelen in Hoevelaken, waar SC Hoevelaken de basisschoolkinderen de hele schooldag gastvrij ontving.

Zo'n 1500 kinderen deden dit jaar mee met de spelen in de gemeente Nijkerk. Voor veel scholen begon de dag ook met een Koningsdagontbijt.
💬 Mail ons!
Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: info@rtvnunspeet.nl of bel: 0341-258133