Ga naar de inhoud

RTV Nunspeet

RTV Nunspeet

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Noah Quist
16-06-2025 12:00


College is van plan om in te stemmen met plannen Laan 43a

Foto: College is van plan om in te stemmen met plannen Laan 43a
Hier komen waarschijnlijk vier woningen | Foto: RTV Nunspeet
NUNSPEET – Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Nunspeet laat weten dat zij van plan is om in te stemmen met plannen voor Laan 43a. Het college wil medewerking verlenen aan een afwijking van het geldende bestemmingsplan voor het bouwen van vier woningen op de locatie.

Lees ook: Waarschijnlijk eind 2025 de schop in de grond aan de Laan: vier nieuwe woningen gepland

In eerste instantie zouden er zes levensloopbestendige woningen komen op het stuk grond waar eerst de KPN telefooncentrale zat. Dit plan is aangepast naar vier woningen en als het aan aannemer Reshape Properties B.V. ligt, gaat eind 2025 de schop in de grond. De woningen gaan bestaan uit één laag met een kapverdieping, waardoor ze beter bij de omgeving passen.

Van 18 juni tot 30 juli 2025 ligt het ontwerpbesluit omgevingsvergunning ter inzage in het gemeentehuis. Tijdens de inzagetermijn kan iedereen zijn of haar visie indienen bij het college.

Nunspeet  Politiek  Laan 43a 

💬 Mail ons!

Heb jij een tip of opmerking?  Mail naar de redactie: [email protected] of bel: 0341-258133

Nunspeet  Politiek 

 
  • Radio Nunspeet
  • TV Nunspeet Tekst (Kabelkrant)
advertentie

Zoeken

Instellingen

Nieuwsnotificaties

Ontvang geselecteerd nieuws van RTV Nunspeet, ook als deze website niet geopend is.

Instellingen laden…

Je keuze geldt alleen voor deze website en deze browser. Je kunt je hier altijd weer afmelden. We bewaren daarvoor een technisch browserabonnement; een account is niet nodig.