6-02-2026 10:14
“Trappen voor de redders: Nuborgh College Lambert Franckens haalt geld op rond de Zuiderzee voor KNRM Elburg”

Langs water, dijken en historische havenplaatsen trotseren zij weer en wind. Niet alleen voor de sportieve uitdaging, maar vooral om geld op te halen voor KNRM Elburg. De Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij staat dag en nacht klaar om mensen op het water in nood te helpen — vaak onder zware omstandigheden.
Wat veel mensen niet weten, is dat de KNRM volledig afhankelijk is van donateurs. De organisatie ontvangt geen subsidie of geld van de overheid. Dankzij giften kan de KNRM blijven investeren in vrijwilligers, opleidingen, reddingboten en moderne uitrusting. Elke bijdrage helpt om levens te redden.
Nuborgh College Lambert Franckens vindt het belangrijk om verder te kijken dan alleen onderwijs en van betekenis te zijn voor de mensen om hen heen. Met deze sponsoractie laten leerlingen en docenten zien dat zij zich samen inzetten voor de samenleving en verantwoordelijkheid nemen. Door letterlijk kilometers te maken, leveren zij een bijdrage aan het onmisbare werk van de KNRM.
Met elke trap op de pedalen wordt geld ingezameld voor KNRM Elburg. Bezoekers van deze pagina kunnen de actie steunen door een eenmalige gift te doen. Met deze bijdrage wordt direct geholpen aan veiligheid op het water.
💬 Mail ons!
Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: info@rtvnunspeet.nl of bel: 0341-258133